ליווי אימון ומיתוג אישי

אימון אישי מעשי למנהלים ואישי ציבור להכנה לראיונות בתקשורת ולהופעה בפני קהל.

שרים, מנכ"לים של משרדי ממשלה וחברות גדולות, ראשי ערים, חברי כנסת ואישי ציבור שעברו את הסדנאות האישיות שלנו מספרים על השינוי והשדרוג הדרמטי שחל בהופעתם, אנחנו נהנים לראות אותם על המסך או בכנסים מצליחים להופיע ולהשפיע. 

האימון לעמידה מול מצלמה ועיתונאי יאפשר לך להופיע בתקשורת, לעורר אמון, לשדרג דימוי ותדמית ולזכות לחשיפה חיובית ויקרה בפני מאות אלפי צופים. סדנאות האימון האישי מתמקדות בצרכי הלקוח, בהתאמה מדויקת לתפקידו ולתרחישי ההופעות הצפויות לו (תקשורת המונים/עמידה בפני קהל/תקשורת בינאישית).

האימון הוא מעשי ובמרכזו סימולציות במעגל סגור של עמידה מול מצלמה וקהל וצפייה בצילומים תוך הפקת לקחים, דיוק מסרים, שיפור מיומנויות התקשורת, שדרוג הרושם הראשוני, שפת הגוף והרטוריקה של הלקוח.  

פרופיל תקשורתי אישי: כחברה המקצועית ביותר בישראל לעמידה בפני מצלמה והופעה בפני קהל פיתחנו מודל ייחודי וחדשני "פרופיל אישי". באמצעות 70 מדדים כמותיים אנו בוחנים כל הופעה של לקוח שלנו. מי שעובר אצלנו סדנא זוכה לניתוח מדוקדק של הראיונות והנאומים שלו באמצעות המדדים שמאתרים את החוזקות והחולשות של הופעותיו. שמונים המדדים בוחנים רושם ראשוני, שפת גוף, מסרים לא מילוליים, שיטות רטוריות, תדמית ציבורית והתנהלות בראיון. המדדים מאפשרים ללקוח למקד את הנקודות שבהן ביכולתו להשתפר ולהשתדרג.

                                                      אנו מציעים סדנאות בשלושה היקפים:

ליווי מתמשך- אישי ציבור ובמיוחד אלו הנמצאים בקמפיין או מובילים מהלכים תקשורתיים וציבוריים רחבי היקף נדרשים למיומנות תקשורת גבוהה ומתמשכת וצריכים הכנה לקראת כל הופעה. למנהלים אלו אנו ממליצים מפגשים קבועים מידי שבוע/שבועיים ובמהלכם גם זמינות להכנה לראיונות והופעות המתוכננות להם, סיוע בהכנת המסרים, משוב לכל הופעה וליווי לצילומים של סרטים שבהם הם מופיעים. אם המקצוע שלך מחייב הופעות תדירות בתקשורת ובפני קהל- זה האימון המתאים לך.

סדרת מפגשים - לשדרוג משמעותי במיומנויות ההופעה יש צורך בסדרה של מפגשי אישיים עוקבים שבמהלכם נלטש את המסרים ונשדרג משמעותית את יכולותיך להופיע ולהשפיע בפני קהל ומצלמה. נלמד על שפת גוף, נתרגל העברת מסרים ורטוריקה, והתנהלות נכונה על דוכן הנואמים או בראיון העיתונאי הבא שלך.

סדנא חד פעמית-  גם סדנה אחת עם קווה שפרן לעמידה בפני מצלמה במתכונת מתומצתת בת מספר שעות תעניק לך את הכלים הבסיסים שישפרו מאד את ההופעות הקרובות שלך בתקשורת או בפני קהל. האימון הבסיסי כולל תרגול ראיונות והופעה מול מצלמה, הדרכה אישית ומשוב מקצועי וסימולציות שונות לראיונות בתרחישים התקשורתיים הרלוונטיים אליך. סדנא אישית חד פעמית עשויה להתאים לך כהכנה ממוקדת לקראת הופעה קרובה חשובה.

איך בנויה סדנא?

במרכזו של כל מפגש עומד התרגול המעשי והסימולציות המצולמות במעגל סגור שעובר הלקוח בתרחישים המותאמים לו ועל פי ההופעות הצפויות לו. לצד זאת הלקוח מקבל הדרכה אישית בתחומי גיבוש המסרים, שפת הגוף, התמודדות עם שאלות קשות של המראיין והדרך ליצור כותרות תקשורתיות ומשפטי מחץ שייזכרו לאורך זמן.

האימונים נערכים באולפן הטלוויזיה שלנו, בסטודיו הביתי או במשרדך בליווי ציוד הצילום והתפאורה.

צור קשר לקבלת הצעת מחיר.