ליווי אימון ומיתוג אישי

אימון אישי מעשי למנהלים ואישי ציבור להכנה לראיונות בתקשורת ולהופעה בפני קהל.

אימון אישי הוא הכשרת בוטיק שמוענקת לאישי ציבור ומנהלים בכירים על ידי איש התקשורת קווה שפרן.

שרים, מנכ"לים של משרדי ממשלה וחברות גדולות, ראשי ערים, חברי כנסת ואישי ציבור שעברו את הסדנאות האישיות שלנו מספרים על השינוי והשדרוג הדרמטי שחל בהופעתם, אנחנו נהנים לראות אותם על המסך או בכנסים מצליחים להופיע ולהשפיע. 

 

בכירים רבים במדינת ישראל יגלו לך שקווה שפרן הוא האיש עומד מאחורי הקלעים של מי שמופיע באור הזרקורים. זו גם ההזדמנות שלך להזמין סדנאות אישיות וליווי. בליווי אישי נעניק לך את היכולת להופיע ולהשפיע, להעביר מסרים שיעצימו את תדמיתך ויבטיחו את ההצלחה בהופעה הבאה שלך בפני קהל.

 

האימון לעמידה מול מצלמה ועיתונאי יאפשר לך להופיע בתקשורת, לעורר אמון, לשדרג דימוי ותדמית ולזכות לחשיפה חיובית ויקרה בפני מאות אלפי צופים. סדנאות האימון האישי מתמקדות בצרכי הלקוח, בהתאמה מדויקת לתפקידו ולתרחישי ההופעות הצפויות לו (תקשורת המונים/עמידה בפני קהל/תקשורת בינאישית).

האימון הוא מעשי ובמרכזו סימולציות במעגל סגור של עמידה מול מצלמה וקהל וצפייה בצילומים תוך הפקת לקחים, דיוק מסרים, שיפור מיומנויות התקשורת, שדרוג הרושם הראשוני, שפת הגוף והרטוריקה של הלקוח.  

פרופיל תקשורתי אישי: כחברה המקצועית ביותר בישראל לעמידה בפני מצלמה והופעה בפני קהל פיתחנו מודל ייחודי וחדשני "פרופיל אישי". באמצעות 70 מדדים כמותיים אנו בוחנים כל הופעה של לקוח שלנו. מי שעובר אצלנו סדנא זוכה לניתוח מדוקדק של הראיונות והנאומים שלו באמצעות המדדים שמאתרים את החוזקות והחולשות של הופעותיו. שמונים המדדים בוחנים רושם ראשוני, שפת גוף, מסרים לא מילוליים, שיטות רטוריות, תדמית ציבורית והתנהלות בראיון. המדדים מאפשרים ללקוח למקד את הנקודות שבהן ביכולתו להשתפר ולהשתדרג.

שיטה ייחודית זו מבטיחה מקצועיות ויסודיות ותפירת "חליפה אישית" לכל לקוח בהתאם לצרכיו. 

מי הלקוחות שלנו בסדנאות אישיות?

אנו שומרים על דיסקרטיות מוחלטת של לקוחותינו. הנה דוגמאות לבעלי תפקידים שעוברים אצלנו סדנאות לעמידה בפני מצלמה וקהל דרך קבע:

 • השרים וחברי הכנסת עוברים סדנאות אישיות עם קווה שפרן כמנטור הממשלתי שנבחר במכרז על ידי לשכת העיתונות הממשלתית

 • מנכ"לים של משרדי הממשלה זכאים לסדנא אישית אצלנו כזכיינים מטעם משרד ראש הממשלה.

 • ראשי ערים ורשויות מקבלים סדנא אצלנו כזכיינים דרך מפע"ם ירושלים.

 • חברי המטכ"ל ובכירי צה"ל הוכשרו על ידי קווה שפרן שהקים את בית הספר הצבאי לתקשורת והיה מפקדו הראשון במשך שלוש שנים.

 • מפקדי המשטרה, שב"ס, צה"ל, כב"א ועוד עוברים סדנאות עם קווה שפרן כמאמן התקשורת שנבחר על ידי כל אחד מארגוני הביטחון הישראלים.

 • מנהלי החברות הגדולות במשק (בנקים, היי-טק, נדל"ן, אנרגיה, תקשרת ועוד)

 • פרופסורים מהאקדמיה- מטעם האקדמיה הלאומית למדעים, אוניברסיטאות ומכללות.

למה בכלל כדאי לי לעבור סדנאות אישיות?

אף אחד לא חייב לעבור סדנא. מי שרוצה להשתדרג ולהופיע ולהשפיע חייב סדנא. זה מקצוע, זו מיומנות נרכשת ואת התוצאות רואים מהמפגש הראשון.

 • להופעה בתקשורת נחשפים מאות אלפי אנשים- הם לקוחות ומצביעים פוטנציאלים עבורך לא כדאי לפספס הזדמנות שכזו.

 • האימון האישי למנהל מול מצלמה ועיתונאי יאפשר לך לעבור מסך ולהעביר מסר בצורה אפקטיבית ומשכנעת.

 • האימון האישי לראיונות טלוויזיה יבטיח שברגע האמת תדע לנצל את דקות המסך היקרות.

 • ההכנה לראיונות תקשורת תמנע ממך כישלון פומבי ומביך שעלול להתרחש אם התקשורת תתפוס אותך לא מוכן ולא מיומן.

 • במרבית הארגונים הגדולים בעולם למנהלים ובעלי תפקיד פשוט אסור להתראיין אם הם לא עברו הכנת MEDIA TRAININ.

 • השדרוג הוא מיידי, מעשי וניכר. הכלים מהסדנאות ילוו אותך שנים ארוכות.

 

למה דווקא עם קווה שפרן?

יש בישראל מספר אנשי מקצוע  שמציעים שירות זה, קווה שפרן הוא המקצועי והמנוסה ביותר. לכן אישי הציבור הבכירים ביותר בוחרים לעבוד דווקא איתו.  

 • לקווה שפרן ניסיון בהכנה לתקשורת של הדרגים הבכירים ביותר בישראל (שרים, חכ"ים, מנהלים, ראשי רשויות, ראשי המשק והמגזר) 

 • לקווה שפרן 10 שנות ניסיון כעיתונאי שראיין את כל ראשי הממשלה, השרים והנשיאים שהיום ישראל ובארה"ב מאז 1996 (לא כולל דולנד טראמפ...) את הניסיון שלו כמראיין הוא יעניק לך כמרואיין.

 • קווה שפרן הוא מומחה בולט לרטוריקה ותקשורת לא מילולית שמגיש תוכניות קבועות לניתוח שפת גוף ורטוריקה פוליטית (בערוץ הכנסת, ערוץ 1 ובכלי תקשורת נוספים) ומרואיין קבוע בנושא.

 • קווה שפרן נבחר להיות אחראי אימוני התקשורת על ידי כל ארגוני הביטחון: צה"ל, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, כיבוי אש, משרד הביטחון ועוד.

 • כי אימון להופעה בפני עיתונאי עושים עם עיתונאי לשעבר. קווה שפרן שימש ככתב מדיני בגל"צ, כמגיש יומן הבוקר ב'גלי ישראל' ובתפקידים עיתונאיים בכירים בסוכנות AP, רשת, הארץ, ערוץ 1 ועוד.

 

מה האימון האישי שמתאים לי?

התשובה תלויה בתפקידך, בתדירות ההופעות שלך, במיומנויות התקשורת הנוכחיות ובשאלה עד כמה אתה רוצה לדעת להופיע.

 

                                                      אנו מציעים סדנאות בשלושה היקפים:

ליווי מתמשך- אישי ציבור ובמיוחד אלו הנמצאים בקמפיין או מובילים מהלכים תקשורתיים וציבוריים רחבי היקף נדרשים למיומנות תקשורת גבוהה ומתמשכת וצריכים הכנה לקראת כל הופעה. למנהלים אלו אנו ממליצים מפגשים קבועים מידי שבוע/שבועיים ובמהלכם גם זמינות להכנה לראיונות והופעות המתוכננות להם, סיוע בהכנת המסרים, משוב לכל הופעה וליווי לצילומים של סרטים שבהם הם מופיעים. אם המקצוע שלך מחייב הופעות תדירות בתקשורת ובפני קהל- זה האימון המתאים לך.קרא עוד.

סדרת מפגשים - לשדרוג משמעותי במיומנויות ההופעה יש צורך בסדרה של מפגשי אישיים עוקבים שבמהלכם נלטש את המסרים ונשדרג משמעותית את יכולותיך להופיע ולהשפיע בפני קהל ומצלמה. נלמד על שפת גוף, נתרגל העברת מסרים ורטוריקה, והנתנהלות נכונה על דוכן הנואמים או בראיון העיתונאי הבא שלך.

סדנא חד פעמית-  גם סדנה אחת עם קווה שפרן לעמידה בפני מצלמה במתכונת מתומצתת בת מספר שעות תעניק לך את הכלים הבסיסים שישפרו מאד את ההופעות הקרובות שלך בתקשורת או בפני קהל. האימון הבסיסי כולל תרגול ראיונות והופעה מול מצלמה, הדרכה אישית ומשוב מקצועי וסימולציות שונות לראיונות בתרחישים התקשורתיים הרלוונטיים אליך. סדנא אישית חד פעמית עשויה להתאים לך כהכנה ממוקדת לקראת הופעה קרובה חשובה.

איך בנויה סדנא?

במרכזו של כל מפגש עומד התרגול המעשי והסימולציות המצולמות במעגל סגור שעובר הלקוח בתרחישים המותאמים לו ועל פי ההופעות הצפויות לו.

לצד זאת הלקוח מקבל הדרכה אישית בתחומי גיבוש המסרים, שפת הגוף, התמודדות עם שאלות קשות של המראיין והדרך ליצור כותרות תקשורתיות ומשפטי מחץ שייזכרו לאורך זמן.

האימונים נערכים באולפן הטלוויזיה שלנו, בסטודיו הביתי או במשרדך בליווי ציוד הצילום והתפאורה.

כמה זה עולה?

טווח המחירים 3500-5500 ₪ למפגש (בהתאמה למספר המפגשים שהזמנת ולמיקומם בסטודיו, באולפן או במשרדך).

צור קשר לקבלת הצעת מחיר.