הרצאות וסדנאות קבוצתיות

אצלנו כל סדנא מותאמת אישית לצרכי הארגון ולהקוח.

אנו עורכים תיאום ציפיות עם הלקוח ולומדים את הצרכים ובהתאם מרכיבים עבורו את יום הסדנא וההשתלמות התאימה ביותר למשתתפים ולמטרותיו. יש סדנאות המכוונות להעשרה כללית, חלק מהסדנאות מיועדות להעצמה אישית, סדנאות אחרות נועדות להופעה בפני קהל והעברת פרזנטציות וסדנאות אחרות מכוונות את הקהל להופעה ברדיו ובטלזוויה ובראיחונות עיתונאים. אנו גם מציעים סדנאות למיצוב, למורים, לתקשורת המדע לאנשי אקדמיה ולהדרכה ומכירות לאנשי שיווק. יש סדנאות המכוונת לגיבוש מסרים רטוריקה ושכנוע ויש סדנאות בדגש של שפת גוף ומסרים לא מילוליים.

הסדנא המרכזית שאנו מציעים: סדנת תקשורת למנהלים להופעה מול קהל ומצלמה

סדנת התקשורת היא יום השתלמות למנהלים בארגון (עד 10 משתתפים) לעמידה מול מצלמה ולתרגול הופעה בתקשורת בתחומי עיסוקם ובתרחישים המתואמים לארגון וכוללת תרגול מעשי מול מצלמה. הסדנא מיועדת לקבוצה של בכירים בארגון אשר צפויים להתראיין בתקשורת. במשך יום הכשרה שלם נתאמן מול מצלמה להופעה מוצלחת באמצעי התקשורת השונים.

למי זה מתאים? למנהלי מחלקות, לבכירים במשרד ממשלתי או פרטי, למשפטנים במשרד עו"ד, לעובדי חברות הייטק, לרשויות מקומיות ובעצם לכל ארגון גדול שרוצה שנציגיו יצליחו לצלוח את המסך.

צוות הצילום שלנו יגיע עם כל הציוד והתפאורה, ולאחר הדרכה בליווי סרטונים ודוגמאות נתרגל מול מצלמה כל משתתף בראיונות עיתונאים המותאמים לתפקידו והתרחישים הרלוונטיים. אחרי משוב מקצועי בו משתתפים כלל חברי הקבוצה נתרגל בשנית ובשלישית והשיפור יהיה ניכר ומיידי. מעבר להכשרה המקצועית מדובר בחוויה מעשירה ומהנה שלא פעם גם תורמת למיומנויות תקשורת מול לקוחות ולשימוש אפקטיבי בשפת הגוף ויכולות העברת מסרים בכל מצב ולא רק בטלוויזיה. ניתן גם למקד את ההכשרה בהופעה בפני קהל.

והנה עוד אלמנט חשוב וייחודי שתקבלו בבסדנת התקשורת שלנו:

לקבל סיקור- כיצד לאתר וליצור סיפור עיתונאי. פרק שמתמקד באיתור נושאים ואייטמים בעבודת המשתתפים אשר מהווים הזדמנות לקבלת סיקור תקשורתי חיובי למשרד התחבורה. כולל תרגול של מילוי עיתון בכותרות של הארגון כאשר המנחה משמש כ"עורך העיתון" וממליץ כיצד ניתן להפוך את העשייה והנושאים לבעלי עניין תקשורתי לעיתונאי. דובר משרד יקבל אייטמים הראויים לפרסום  והדבר יוביל על פי נסיוניו למיטוב הקשר בין מנהלים לדוברות והגברת הזרמת ההצעות לאייטמים.קרא עוד על מרכיב ייחודי זה

מה מטרת סדנת התקשורת?

מתן ידע כלים מעשיים לכל משתתף לצורך הופעה אפקטיבית, משכנעת ומשפיעה באמצעי התקשורת ובפני קהל בהתאם למסרי ומיתוג הארגון והבלטת העשייה. לרבות שדרוג היכולת הרטורית וכישורי השכנוע וכלים ליצירת סיקור עיתונאי לעשייה

איזה עוד סוגי סדנאות, הרצאות ותכנים אנו מציעים?

שפת הגוף - תקשורת לא מילולית (ובשמה הנפוץ: שפת גוף) היא מרכיב מכריע ומשמעותי בכל אינטראקציה אנושית. כל אדם מעביר בכל רגע נתון מסרים סמויים של 'רושם ראשוני', מחוות ידיים, יציבה, לבוש, רבדי הקול, הבעות הפנים ועוד. בהרצאה נחשף לסודות שפת הגוף באמצעות ניתוח סרטוני ווידיאו של פוליטיקאים, מגישי חדשות ובהשתתפות הדגמות של הקהל. נציג את המחקרים האחרונים בתחום והשיטות שיאפשרו לנו לשפר את שפת הגוף ומיומנויות התקשורת.

'לקחת את הבמה'- עמידה בפני קהל, נאומים, פרזנטציות והצגה עצמית: כדי לעשות זאת טוב כדאי להכיר את  מזניקי הקשב, הטיפים להכנת מצגות, שפת הגוף, השיטות לשדרוג רושם ראשוני, STORYTELLING, והתמודדות עם פחד קהל ועם שאלות קשות. הרצאת 'לדעת להופיע' מותאמת בכל פעם לתפקידי  המשתתפים בה: למורים, למנהלים, לנותני שירות, למרצים ואנשי הדרכה, לאנשי שיווק ומכירה וכו'. במתכונת המורחבת סימולציות ותרגול מעשי של המשתתפים. בהרצאה כלים יישומיים, הומור והתנסות.

שכנוע ורטוריקה - מתי עצרנו לחשוב על הדרך שבה אנו מציגים את עצמנו? איך הופכים את המסרים שלנו ליותר משכנעים? איזה שיטות רטוריות יכולות לסייע לנו להופיע להשפיע? את תורת הרטוריקה פיתח אריסטו ומאז מחקרים רבים מלמדים על המילים המשכנעות והשיטות לניסוח והעברת מסרים אפקטיבית- בכתב, בשיחה, בפגישה ובנאום. הרצאה משעשעת ועשירה על בחירת המילים של כל אחד מאיתנו.

מה ההבדל בין סדנא להרצאה?

בהרצאות אנחנו על הבמה. בסדנאות גם אתם עולים על הבמה ועומדים מול מצלמה.

הרצאות - מעניקות למשתתפים את הידע העיוני וההעשרה. את ההרצאות אנו  מעבירים באמצעים חוויתים עם הומור והעשרה והן כוללות גם "טעימה" של התנסות מעשית והשתתפות של נציגים שונים מן הקהל. אורך הרצאה הינו שעה וחצי- שלוש שעות.

סדנאות - מעניקות כלים באמצעות תרגול במעגל סגור, סימולציות מתואמות והתנסות מעשית של כל אחד מן המשתתפים. כדי לאשפר תרגול לכל משתתף ומשוב אישי הסדנאות הן עם מספר משתתפים מצומצם יותר ואורכות בין חצי יום ליום שלם עם תרגולים ומלוות בציוד צילום.

 

גופים וחברות שלהם אנו מספקים שירות קבוע לאימוני עמידה מול קהל ומצלמה:

  • פוליטיקה - אימון השרים, חברי הכנסת וראשי רשויות-  מטעם לשכת העיתונות הממשלתית.

  • ארגוני הביטחון-  משטרת ישראל, משרד הביטחון, שירות בתי הסוהר, צה"ל. 

  • ממשלה- מרבית משרדי הממשלה, קק"ל, הרכבת הקלה, הרשות לני"ע, רשות להגבלים עסקיים וכו'.

  • המגזר העסקי-  בנק לאומי, בזק, נספרסו, חברות נדל"ן, יזמי וראשי חברות הי-טק, מגישי חדשות.

  • אקדמיה- האקדמיה הלאומית למדעים, טכניון, מכון ויצמן, איגוד רופאי בריאות הציבור, מכבי ועוד.  

צור קשר לקבל הצעת מחיר.