BG_2.png

רוצה שנפיק עבורך קורס מקוון?

לקט קצר מקורסים מקוונים שאנו מפיקים

  MediaAcademia בהנהלת חברת 'לוטם' וקווה שפרן מספקת למוסדות אקדמיים, גופי ממשל וחברות פרטיות את מכלול השירותים הנדרשים להפקת קורסים מקוונים ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר.

רוצה להפיק לקורס דיגיטלי מנצח?  השאר פרטים ומיד נחזור אליך!

תודה! כבר חוזרים אליך

20210210_121244.jpg

נהוג לומר שקורסים מקוונים הם ספרי הלימוד של עולם הדיגיטל. זה נכון, אבל לא לחלוטין מדוייק. מדוע? כי עולם הדיגיטל שונה בתכלית מעולם הטקסטים או מכיתות הלימוד. כאשר הידע שלך עובר אל עולם המדיה נדרש תהליך מקצועי מורכב של התאמה ופיתוח. זה בדיוק מה שאנו עושים במדיה- אקדמיה. 

איש התקשורת קווה שפרן יחד עם חברת לוטם (ועם עשרות אנשי צוות שמדיה-אקדמיה מפעילה)  מחברים בין העולמות ומפיקים קורסים דיגיטלים לפלטפורמת 'קמפוס' של ישראל דיגיטלית, EDEX, קורוסרה ועוד. למדיה-אקדמיה ניסיון מוצלח ומוכח בפיתוח והפקת קורסים מקוונים ברמה החדשנית והמקצועית ביותר בישראל עבור מוסדות ההשכלה הגבוהה ומשרדי הממשלה.

 

איך אנחנו עושים זאת?  

 

אנחנו יודעים שבהפקת קורס מקוון - כל מוסד אקדמי וכל מרצה שהוא מומחה התוכן בתחומו צריך לעבור תהליך שמנגיש את הידע לעולם וויזואלי, מהיר וקצבי עבור קהל צופים וסטודנטים רחב שנמצא בביתו. כדי לחבר בין עולם הידע לעולם המדיה, יש צורך במומחים בשני הצדדים. אנו מספקים את הידע מעולם המדיה והפדגוגיה הדיגיטלית ומלווים אותך ואת אנשי האקדמיה כל הדרך להנחלת הידע בעולם המקוון. הכל בעבודה אישית מותאמת לחומר הנלמד בקורס ולמרצה ובליווי ייעוץ פדגוגי מקצועי.

מי אנחנו?

MediaAcademia הינו מיזם משותף בין חברת לוטם וקווה שפרן להפקת קורסים בעולם האקדמי והציבורי. שתי החברות מובילות בתחומן המשלבות ידע וניסיון רב בעולמות הלמידה, הדיגיטל והתקשורת. אנו בעלי עשרות שנות ניסיון שמפעילים את המיזם החדש בהכוונת 'ישראל דיגיטלית' על מנת לספק את השירותים הנדרשים לאקדמיה להפקת קורסים מקוונים (MOOC) עבור האוניברסיטאות ומוסדות המדינה ובפרט לפלטפורמת קמפוס ו- Edx ופלטפורמות נוספות. אנו מפיקים קורסים דיגיטלים גם עבור מומחים ואנשים פרטיים. 

מלבד עשרות שנות הניסיון היתרון הבולט שלנו הוא המומחיות בעולמות הטלוויזיה והבאת פן חדשני מתקדם לתחום הלמידה הדיגיטלית תוך הפקת "בוטיק" מותאמת אישית לכל קורס, כולל צילומי חוץ ועריכה והפקה ברמה המתקדמת בישראל.  

מה אנחנו נספק לך?

לוטם וקוה שפרן מציעים שירות 'מקצה לקצה' של מעטפת כוללת בתחום פיתוח, הפקה ותפעול הקורסים הדיגיטלים. הצוות שלנו כולל ניסיון עשיר וייחודי בתחומים הרבים הנדרשים להוצאה לפועל של הקורסים. במקביל אנו מציעים, פיתוח לומדות, קורסים סנכרונים, למידה חדשנית, הפקת 'מיני-קורסים' והדרכות למרצים לעמידה מול מצלמה והנגשת מדע. 

חלק מתהליך ההפקה והפיתוח של קורסים מתבצע גם בשיתוף פעולה ובפיתוח משותף באולפני מחלקת התקשורת של האוניברסיטה ועם היחידות הרלוונטיות לקידום הוראה מתוקשבת. ​מלבד הפקת קורסים דיגיטלים לאוניברסיטאות ומכללות אנו גם מקימים ומתפעלים בתוך מוסדות יחידות לקידום למידה חדשנית ודיגיטלית בהנהלת מעצבי למידה, מומחים בחדשנות בלמידה ואנשי צילום והפקה.

 

הנה חלק מאבני הדרך שנעבור יחד בתהליך הפקת הקורס:

  • אבחון הצרכים והיעדים תכנון מוקדם והגדרת מטרות הקורס והיעדים.  

  • פיתוח קונספט ושפה פדגוגית וגרפית

  • ליווי פדגוגי צמוד למומחה התוכן להתאמת המדע לעולם המדיה

  • הדרכה צמודה וליווי לעמידה מול מצלמה ורטוריקה להנגשת מדע.

  • פיתוח דיגיטלי אינטראקטיבי ליצירת מעורבות הצופים  

  • צילום סרטוני הקורס, הפקה, עריכה, גרפיקה

  • הטמעת הקורס ותפעולו בפלטפורמות הדיגיטליות

 

אם שאלת את עצמך: איך להפיק קורס מקוון? איך לצלם קורס דיגיטלי? התשובה היא שכדאי לך להפיק דווקא אתנו את הקורס הדיגיטלי שלך. זה המקצוע שלנו ואנו נלווה אותך בכל שלב בתהליך. אנחנו מומחים בצילום, עריכה והפקה של קורסים מקוונים. אולפני הצילום המתקדמים שלנו בתל אביב, חיפה ובירושלים - עומדים לרשותך עם מגוון מחירים ומספר אפשרויות להפקה המותאמת עבורך.

מלבד אולפנים ואנשי ווידיאו מקצוענים, הסטודיו שלנו יודע גם לעצב את המצגות ברמה הגבוה ביותר ואנו גם מספקים שירות של מומחי טכנו-פדגוגיה ומעצבי למידה דיגיטלית. הסטודיו שלנו יודע גם לבנות עבורך רכיבי למידה חכמים כגון: משחקים, אינטראקציות עם הלומדים, סקרים, פודקאסטים - הכל בהתאמה למרצה, לתוכן ולתקציב. 

20210210_123103.jpg
Digital Photography

מפיקי הלמידה הדיגיטלית של הטכניון ומוסדות אקדמיה ממשל ומרצים פרטיים מובילים - המומחים בלמידה היברידית

עוד קצת על הניסיון שלנו:

לוטם

 

לוטם, מחברות הייעוץ המובילות בארץ, פועלת מזה 27 שנה בעולמות הייעוץ הניהולי ופיתוח למידה ארגונית. לוטם מונה כיום כ-270 יועצים המתמחים בייעוץ ופיתוח מנהלים, ליווי תהליכי שינוי ופיתוח למידה מתקדמת לארגונים המובילים במשק במגזר העסקי, הציבורי והגלובלי.

 

יחידת DigitaLotem עוסקת בפיתוח פתרונות דיגיטליים בתחומי הייעוץ והלמידה עבור ארגונים מובילים. היחידה מונה מגוון אנשי צוות הכולל: מפתחי למידה דיגיטלית,  יועצים ארגוניים ואנשי תוכן, וכן סטודיו העוסק בקריאיטיב, עיצוב גרפי,והפקה דיגיטלית במדיות שונות.

 

מוזמנים לבקר באתר לוטם למידע נוסף: www.lotem.co.il

 

 

קווה שפרן

 

קווה שפרן משמש מזה 22 שנה בתפקידים בכירים בתחום התקשורת (רדיו וטלוויזיה) ומנכ"ל חברת 'להופיע ולהשפיע' להפקות ואימוני תקשורת. 'להופיע ולהשפיע' מכינה את השרים, הח"כים, ראשי המשק ומנהלים בכירים להופעה בפני קהל ומצלמה. קווה הוא יוצר ובימאי טלוויזיה ומעביר הכשרות ל-Science communication למרצים וחוקרים להנגשת מדע לדיגיטל ולתקשורת ההמונים. לשעבר מפקד ביה"ס לתקשורת בצה"ל ומחבר רב המכר 'סודות נתניהו' והספר: 'הכלי התקשורתי'. קוה הוא הבימאי הראשי של הקורסים המקוונים.  

יחד ניצור עבורכם קורסים ברמה המקצועית הגבוהה והמתקדמת ביותר!

 

צור קשר. 

מיד לאחר שיחת איפיון ראשונית תקבל מאיתנו הצעת מחיר להפקת קורס דיגיטלי מקוון בהתאמה אישית לתוכן, לתקציב ולצרכים. 

מוזמנים לשוחח ולכתוב

הודעתך נשלחה בהצלחה ותטופל בהתאם